Bed & Bike Guesthouse

Bed & Bike Guesthouse

Bed&Bike Guesthouse to obiekt z pokojami gościnnymi, oferujący komfortowe i tanie noclegi blisko Władysławowa. To idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi oraz par, które cenią sobie ciszę i spokój, atrakcyjną cenę za nocleg, a jednocześnie bliskie położenie morza (ok. 7min jazdy samochodem).

Największym atutem naszej lokalizacji jest nieduża odległość od ścieżki rowerowej „Krokówka”. Właśnie dlatego Łebcz jest często wybierany na bazę wypadową przez rowerzystów a także zmotoryzowanych, którzy chcą zwiedzać atrakcyjne turystycznie okolic kurortu Władysławowo.

W sąsiedztwie naszego domu codziennie można kupić świeże ryby z porannego i nocnego połowu (sklep firmowy w przetwórni ryb „Laguna”). W odległości 5min spaceru jest supermarket Lewiatan oraz przystanek komunikacji PKS (kierunek: Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra).

Władysławowo położone jest tylko 5,5km od naszego domu (odległość do stacji PKP w centrum miasta), a do plaży miejskiej jest 6,5km. Osoby uprawiające sporty wodne mogą korzystać ze szkółek zlokalizowanych przy molo w Swarzewie (ok. 5,5km).

OBIEKT SEZONOWY. ZAPRASZAMY OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA. DO ZOBACZENIA!

Galeria zdjęć

Rodzaje pokoi

  • Pokój 3-osobowy z łazienką (BURSZTYNOWY)
  • Pokój 3-osobowy z łazienką (NIEBIESKI)
  • Pokój 3-osobowy z łazienką i balkonem (RÓŻANY)